alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Yufka
Yufka

Yufka

Mutfakta bayanların en büyük yardımcılarından biri de özenle hazırlanmış ve sağlıklı bir şekilde ambalajlanmış yufka çeşitleridir.  Börek yapma, baklava veya pratik hamur işleri ortaya çıkarma noktasında bu hazır ürünler işinizi gerçekten çok kolay hale getirmektedir. Geçim şartlarının zorlaştığı bu dönemlerde çoğu zaman hem erkek hem de bayan çalışıyor, mutfakta insanlar çok fazla zaman harcamadan pratik çözümlere yöneliyor. İşte tam da burada devreye giren firmamız işinizi kolaylaştırmak için son derece sağlıklı ve kaliteli ürünler ortaya koyuyor ve size ulaştırıyor.

 

Ambalaj oldukça sağlıklı olan ve hava almayan bu muazzam yufka ürün seçenekleri üzerinde yazan tarihi uygun olarak dayanıklı ve tarzı olarak kendini korumaya devam ediyor. Özellikle bayanların mutfak kabiliyetini hızlandıran ve ortaya mükemmel sonuçlar çıkaran çeşitler ile birlikte lezzetli bir yemek hazırlamak çok daha kolay şartlarda gerçekleşmektedir. Basit bir sigara böreği veya zorlayıcı bir peynirli börek hazırlamak, artık bu kaliteli unsurlarla birlikte çok daha kolaylaşmış hale geliyor. Bununla beraber daha çok farklı alternatiflerini bulabileceğimiz ürünler için size bu konuda önerimiz bellidir ve dikkat çekicidir.

 

Yufka Çeşitleri

Adet ve gramajı aynı olan yufka ürünleri farklı markaların ürünü olduğu zaman bazı değişkenlik farkları ortaya çıkabiliyor. Buna ek olarak ambalaj içerisindeki ürün sayısı ve paket ağırlığı fiyatlar konusunda bir çeşitlilik ortaya koymaktadır. Genellikle az pişmiş ve çok pişmiş yufka çeşitleri bayanların doğru tercihini yapmaları için büyük önem taşımaktadır. Mutfakta pratik bir çözüm olarak size yardımcı olan yufka çeşitleri, büyük bir özenle üretilmiştir ve en kaliteli markanın kaliteli ürünü olarak sofralarınızda ve mutfağınızda yer almaya hak kazanmıştır.

 

Üçgen modelinin yanı sıra yuvarlak olan yufka çeşitleri ile birlikte işinizi son derece pratik ve kolay hale getiren alternatifler size gıda konusunda önemli avantajlar sağlamaya devam ediyor. Genellikle insanlar en sevdiği yemekleri ortaya koymak için bu pratik çözümlerden rahatlıkla faydalanabilir. Ortaya çıkan kaliteli gıda seçenekler tüm insanlar için son derece hoş ve etkileyici bir yapı oluşturmaya devam etmektedir.

 

Yufka Fiyatları

Ürünlerimiz özellikle kampanyalı fiyatları ile birlikte adeta kapışılıyor. Sağlıklı ve ihtiyaç karşılayıcı bir sepet hazırlayan herkesin sepetinde bulunması gereken ürünlerden biri de yufka olarak karşımıza çıkıyor. Tamam, en uygun fiyat politikası ile bütün yufka ürünlerinde insanlara kolaylık sağlayan firmamız sizin için hazırladığı birbirinden kaliteli çeşitler ile birlikte işinizi kolaylaştırıyor ve sofranızı çok daha zengin ve bereketli hale getiriyor. Bu imkânlar lezzet ve imkân için bir fırsat olarak karşımıza çıkmıştır.

 

Özellikle bayanların pratik yemek hazırlama konusunda buradaki yufka ürün seçeneklerinden faydalandığını rahatlıkla söyleyebiliriz.%100 kaliteli ve orijinal ürün konusunda dikkatli olan firmamız, sizin için hazırlamış olduğu seçeneklerle birlikte hem fırsat hem de avantaj yönünden gereken katkı ve desteği size sağlamaya devam ediyor.

 

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!