alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Yumurta
Yumurta

Yumurta

Sağlıklı gıdalar bu sayfalarda en uygun fiyatlarla karşımıza çıkmış durumda. Tamamen organik ve sağlıklı seçenekler ile birlikte sizin tam da aradığınız ürünleri burada bulabiliyorsunuz. Özellikle tazeliğini dikkat ettiğimiz tüm gıdalar, özellikle tazeliğine dikkat ettiğimiz tüm gıdalar, sağlıklı bir seçenek olarak size ve ailenize önemli derecede katkı sağlamaktadır. Protein kaynağı olarak karşımıza çıkan özellikle çocukların mutlaka tüketmesi gereken yumurta, üzerinde toplanıyor ve dikkatli bir şekilde ambalajlarının kalitesiyle önümüze geliyor. Tüketilmesi gereken gıdalar arasında yer alan bu seçeneği fiyat olarak da çok uygun koşullarda sipariş verebiliyorsunuz. Market alışverişinden ne bekliyorsanız bu sayfalarda size sunulan ürün seçenekleri tüm beklentilerinizi karşılayacak bir görüntü oluşturuyor. Güvenerek tercih edeceğiniz ve lezzetli şekilde beğenerek tüketeceğiniz gıdalar güvenli bir market alışverişi şeklinde karşımıza gelmektedir. Ürünlerin tamamı sağlık kontrolünden geçmek suretiyle size ulaştırılıyor. Özellikle gıda konusunda çok hassas olan firmamız güvenli bir market alışverişi için tüm imkânlarını sizin adınıza seferber ediyor.

Yumurta Besin Değeri

Günümüzde sağlıklı gıda seçenekleri içerisinde bulunan alternatifler öncelikli tercihi oluyor. Sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi olan gıda seçenekleri günün diğer zamanlarında da sağlıklı bir gıda olarak sofranızda yer almaya hak kazanıyor. Dikkatli bir şekilde paketlenmiş ve korumalı şekliyle ülkenin her tarafına ulaştırdığımız yumurta, sağlıklı özel bir lezzetli gıda seçenekleri içerisinde gerçekten önemli bir yere sahiptir. Bakımlı gelişmiş ve modern çiftlikler de yetiştirilen tavuklar ve ortaya çıkan bu gıda seçenekleri düzenli bir ziraat çalışmasının karşılığı olarak dikkat çekiyor. Güvenli bir şekilde sofranıza ulaşan bu gıda protein kaynağı olarak en olmazsa olmazlardan biri şeklinde karşınızda. Son derece sağlıklı bir gıda üzerinde dikkatlice durmak çok önemli. Özellikle toplumun ihtiyacını karşılayacak güvenilir tüketim malzemeleri sağlıklı olmak zorunda ve insanlara mutlaka yardımcı olmalı. Bu konudaki çalışmaların ve ürün kalitesini dikkatlice gözden geçirerek karşınıza çıkarıyoruz. Gıdalar ve protein içerikli beslenme unsurları mutlaka taze olmalıdır biz bu konuda çok dikkatli yüz değerli müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği bize emanettir. Bu bilinçle birlikte ürünlerimizin daha kaliteli bir şekilde karşınıza çıkarmaya gayret gösteriyoruz.Özellikle yumurta gibi gıdalar üzerinde daha titizlikle durmaktayız.Yumurta besin değeri olarak oldukça kaliteli olmasına karşın aynı zamanda hızlı şekilde bozulabilecek ve sağlıksal olarak problemlere yol açabilecek bir gıda ürünüdür.Bu sebeple yumurta tüketirken dikkatli olmamızın yanı sıra yumurta satın alırken de ürünün son tüketim tarihi gibi bilgilerine önem vermeliyiz.Firma olarak yaptığımız denetimler sayesinde böyle bir sorun veya şikayetle karşılaşmamaktayız.Sizlerde internet sitemizi ziyaret edebilir hızlı ve güvenilir şekilde alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Yumurta Fiyatları

Müşterilerin kaliteye ve rakamlara dikkat ettiğini biliyoruz. Burada değişik kategoriler oluşturulurken, tazelik ve ürünün büyük olması kalite farkını ortaya koymaktadır. Büyük bir özenle seçtiğimiz yumurtaların tamamı sofranızda olmayı hak eden çok özel bir gıda seçeneğidir. Yüksek teknoloji ile temiz bakımlı ve özel çiftliklerde üretilen her bir yumurta sağlıklı ambalajı ile birlikte evinize kadar ulaşıyor. Tüketilmesi zorunlu olan bir gıda türünde sizin için sağlık var vücudumuzun tüm ihtiyaçları mevcut. Protein kaynağı olarak uzun yıllardan beri tüketilmesi zaruret gösteren bir ürün en uygun fiyatları ile karşınıza geliyor. Protein kaynağı olarak uzun yıllardan beri tüketilmesi zaruret gösteren bir ürün en uygun fiyatları ile karşınıza geliyor. En uygun rakamlara en kaliteli ürün seçeneğini alabilmek için marketimiz in ürünlerini mutlaka değerlendirmelisiniz.İnternet sitemizi ziyaret ederek ürün çeşitlerimize ve ürün yelpazemizin genişliğini sizlerde görebilirsiniz.Yumurta ve türevlerinde olduğu gibi diğer ürünlerimizde de aynı kalite ve hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.Sizlerde uygun fiyat avantaji ve online alışveriş hizmeti ile market alışverişinizi yapmayı planlıyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!