alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Balonlar
Balonlar
123

Balonlar

Balon, özellikle çocukları mutlu etmek ve sosyal faaliyetlerin olduğu, düğünler de eğlencelerde çocuklar için satılan renkli balonlar olarak bilmekteyiz. Balonlar, geçmişten günümüze kadar farklı aşamalar ile yapım aşamaları kat edilmiş çeşitliliği mevcuttur. Şimdi zamanda kullandığımız balonlar ise PVC hammadde ile bazı plastik materyaller kullanılarak, içine; hava, ısı ya da gaz doldurularak uçması sağlanan muhtelif bir araçtır.  

 

Renkli Balonlar

Balonlar kullanım amaçlarına göre çeşitlilik sağlar. Sıcak hava balonları ve reklam balonları olarak da bilinen dekoratif balonlardır. Her biri farklı amaçlarda ve farklı yapılarda üretimi yapılmaktadır.

 

Helyum balonları ile gökyüzü balonları , küçük balonlar ve motorlu, elektrik ile çalışan balonlar, er balonları, yer tak balonları, şişme kostüm amacı ile yapılan balonlar

 

Hava doldurulanı, gaz doldurulanı ve ısı doldurulanı ile yukarıdaki seçenekleri oluşturmaktadır. Dayanıklılığı, sönme ya da inme zamanlamasını içine verilen ısı, hava ve gaz belirlemektedir. Geçici ya da uzun süreli, olması bu şekilde ayarlanmaktadır. İçerisine ısı verilen normal boyutların aksine çok fazla olan ve altına bir insanın girebileceği büyüklükte sepet bağlanarak havalanması sağlanan balonlardır. Turistlik bölgelerde, yerli, yabancı vatandaşı taşıma ve sınırlı sürede hava gezintisi yaptırma amacı ile tasarlanmıştır. Reklam amacı ile kullanılan başka bir tür balon vardır ki bunlar, şirketlerin reklamları amacı ile havaya halat ile bağlı uzaktan da görülmesi sağlanması amacı ile yapılır.

 

Parti Balonları

Balonlar çocukların dünyasında farklı bir yere sahiptir. Renkli, çizgi film karakterli, baskılı, büyüklü ve küçüklü çeşitlilik çocukların hep dikkatini çekmiştir. İçerisi hava ile doldurulan plastik renkli balonlar, özellikler ana okul çağı a da ilkokul çağı çocukların ellerinde kendi ağız yolu ile şişirerek oynadıkları oyuncaklardır. Havaya atmak, top gibi ayakta yuvarlamak en sevilen oyuncak faaliyetlerindendir. İçi gaz ile doldurulmuş, helyum gazı olarak da bilinen bu gaz. Balon içerisinde normal hava hazından daha üzün süreli dayanma sağlar ve çabuk inmez. Hemen hemen birçok yerde helyum hava gazı ile şişirilmiş balonlar görmek mümkün.

 

Günümüzde balonlar her amaca hitap etmek için çokça kullanılmaktadır. Doğumda, eğlencede, düğünlerde, kutlamalarda, özel gün ve özel amaç ile reklam olarak dağıtılmakta ve dekoratif bir görsellik için kullanılmaktadır. Çocukları eğlendirmek ve aktivitelerini arttırmak arıca gelişimlerine katkıda bulunmak amacı ile balon piyasası genişlemiş, büyüklerin dekorasyon için kullanacağı aynı zamanda işletmelerin kendilerini fark ettirmek için kullandıkları amaca dönüştürülmüştür. Öyle ki doğa harikası olana bazı coğrafi bölgelerde hem turistlerin dikkatini çekmek hem de yerli halk için kazanç kapısı olan uçan balonlar yaygın olarak kullanılmaktadır. Eğlence mekanları ve şişme kostüm olarak da tercih edilmekte, motorlu motorsuz, büyük küçük boyutları kullanılarak hem amaca hitap etmektedir.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!