alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Defterler
Defterler

Defterler

Defterler her alanda kullanılan ürünler olarak karşımıza çıkıyor. İlk gün okula adım atıldığında kullanılmaya başlayan defterler üniversite son sınıfa gelindiğinde dahi kullanılmaya devam ediyor. Sonrasında ise ilerleyen yıllarda geçmiş yılların defterlerine bakılarak bazı notlar hatırlanabiliyor. Basit gibi gözükse de defterler insan hayatında büyük önem taşıyor. Defterin faydalı olması için seçimin de iyi yapılması gerekiyor. Kullanılacak işe göre en iyi defterin seçilmesi gelecekte sorun yaşamamak için önem taşıyor.

 

Defterler Ve Çeşitleri

Farklı modellerde defterler bulunuyor. Bunlardan istenilen göz zevkine ve kullanım amacına göre seçilebiliyor. Öncelikle defter yapraklarının birbirine yapıştırılması anlamında bazı farklılıklar bulunuyor. Spiralli defterler olabildiği gibi düzgün, spiral bulundurmayan ve yapıştırılmış defterler de satışa sunuluyor. Bunlara ek olarak defter yapraklarının birbirine tutturulduğu yer de farklılık gösterebiliyor. Üstten bağlantılı ve yandan bağlantılı türlerde defterler yine piyasada rahatlıkla bulunabiliyor. Bunlara ek olarak defter üzerindeki baskılar da değişiyor. Sade sevenler için sadece renk veya şekil baskılı defterler olabildiği gibi çocuklar için özel kahramanlı veya daha albenili defterler de yine sıklıkla karşılaşılan ürünler arasında yerini alıyor. Çizgili, çizgisiz, düz gibi desen çeşitleri de yine seçenekler arasında sunuluyor.

 

İhtiyaç ne ise ona göre seçim yapılması büyük önem taşıyor. Matematiksel işlemler için kareli defterlerin sıklıkla kullanıldığı göze çarpıyor. Buna ek olarak yazı işleriyle uğraşanlar çizgili defterleri tercih ediyor. İşi daha çok sanatla olan veya çizgiden hoşlanmayan insanlar ise düz yapraklı defterleri tercih ediyor. Kullanılacak işe göre defterler bu şekilde seçilebiliyor. Ayrıca yaprak sayısı da önem taşıyor. Yazılacak şeyler fazla ise bölünme olmasın diye 120 yapraklı defterler tercih ediliyor. Fakat yazı yazma işlemi daha az olacak ve çok fazla sürmeyecekse 60 yapraklı defterler de bulunabiliyor. Bu defterler sayesinde boş sayfaları çantada taşımak ortadan kalkmış oluyor.

Defterler Ve Fiyatları

Defter sadece kullan at olan çalışmaları içermiyor. Bazı çalışmaların uzun yıllar saklanması gerekiyor. Örnek vermek gerekirse üniversite öğrencisinin tuttuğu notlar uzun yıllar ona yardımcı olabiliyor. Bunun sağlanması ve uzun yıllar defterler aracılığıyla bilgi aktarımının sağlanması için bu ürünlerin kaliteli yaprak yapısına sahip olması gerekiyor. Ayrıca yazının boyasını ortadan kaldırmamaları, zamanla yıpranmamaları gerekiyor. Böyle sorunlar yaşamamak için daha kaliteli defterler tercih edilebilir. Bu sayede önemli notlar uzun yıllar saklanabilir. İstenildiği zaman çıkarılarak kullanılabilir. Dünyanın dijitalleşmesi defterleri etkileyecek gibi görünse de aslında durum bundan farklı olarak karşımıza çıkıyor. Dijital ortamdaki verilerin çalınması veya kaybolması oldukça kolaydır. Bu yüzden insanlar defterlere önemli bilgi ve notlarını yazarak hem güvenliği sağlıyor hem de uzun yıllar bu yazıların kaybolmamasını sağlıyorlar.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!