alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
STOK DURUMU

Resim Defteri

Resim Defteri

Resim kabiliyetinin, özellikle okul yıllarında ortaya çıktığı bilinmektedir. En başta da resim dersinde kullandığımız malzemeler ve ortaya koyduğunu sonuçlar, bu işte kabiliyetinizin olup olmadığını gözler önüne sermektedir. Son dönemlerde oldukça büyük sayfaları ile birlikte daha detaylı resim için kaliteli defterler karşımıza çıkmaktadır.

 

Resim defteri dediğimizde, elbette ki buradaki farklı ölçü ve ebatlar sizin için önemli olacaktır. Aynı zamanda öğretmenin sizden talep etmiş olduğu defter modelleri ile birlikte, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanız mümkün olacaktır. Resim kabiliyetini geliştiren bu kaliteli defter modelleri, aynı zamanda insanların isteğini de en üst düzeye çıkarmaktadır. Böylelikle ilerleyen dönemlerde bu kabiliyetin ortaya çıkması yerine, şimdiden bu konuda alınacak tedbirler iyi bir sonuç verecektir.

 

Resim Defteri Fiyat

Kocaman sayılacak ve bununla birlikte avantajlı bir resim fırsatı sağlayacak ürün seçenekleri, en uygun fiyatlarla karşınıza gelmektedir. Resim defteri dediğimizde, özellikle son yıllar içerisinde bu kaliteli ürün seçeneklerini gözden geçirmek gerekiyor. Çocuklardaki resim iştahını ön plana çıkaracak kaliteli ve en modern defter modelleri, aynı zamanda boyutları ile birlikte gerçekten göz kamaştırıcı bir etkiyi gözler önüne sermektedir.

 

Kırtasiye ve defter sektörünün çok kaliteli ve kapsamlı üretim anlayışı bulunmaktadır. Zaruri olarak gördüğümüz tüm ihtiyaçları karşılama noktasında, özellikle son yıllar içerisinde çok ciddi ve önemli bir potansiyel, burada insanların karşısına çıkmaya devam etmektedir. Sağlıklı modelleri ve değişik ölçü ebatlarla birlikte resim konusundaki defter modelleri, size buradan iyi bir avantaj sağlamaya devam etmektedir.

 

Resim Defteri Boyutları

Küçük, büyük ve orta boy defter ihtiyacı ile birlikte, resim kabiliyetini geliştirmek daha mümkün hale gelmektedir. Özellikle resim öğretmenleri, içinde yetenek olan çocukları burada keşfetmek durumunda olmalıdır. Hem ödevler hem de derste yapılan resim avantajları ile birlikte buradaki kabiliyeti ortaya koymanız mümkündür. Buradaki temel karşılama unsurlarından biri de ihtiyaçları karşılayacak boyutları doğru düzgün gözden geçirmek olacaktır.

 

Pek çok farklı boyut ile birlikte resim defteri karşımıza çıkmak durumundadır. Bu konuda ihtiyaçlarınızı karşılayacak seçenekleri doğru ebat ve doğru ölçüler ile birlikte desteklemenin çok büyük önem taşımaktadır. İnsanların içindeki resim iştahını kabartan ve ortaya mükemmel sonuçlar koyan ürün seçenekleri, en kabiliyetli sonuçlarla birlikte öğrenciler için gerçekten önemli bir yardım ortaya koymaktadır.

 

35x50 Resim Defteri

Son dönemde oldukça geniş bir sayfa ile birlikte resim konusunda çocukların, çok daha kabiliyetli bir şekilde ortaya çıktığı bilinmektedir. Gelişen teknolojinin de desteği ile birlikte, hem kalem çeşitleri hem de boya alternatifleri, kırtasiye sektörünün kalitesini ortaya koymaktadır. Bununla birlikte resim defteri konusundaki mükemmel seçenekler ile birlikte gerçekten etkili bir çözüm oluşturmak ve bu çözümü değerlendirmek mümkündür.

 

Oldukça büyük ölçü ve ebatlarda birlikte kaliteli bir defter, aynı zamanda resim kabiliyetinizi geliştirecek bir sonuç ortaya koymak durumundadır. İleri teknoloji ile üretilmiş veya resim kabiliyetini desteklemesi için mükemmel bir sonuç ortaya koymuş defter modelleri, buradaki büyük ölçü ve ebat avantajı ile birlikte dikkat çekiyor. 35x50 ölçü olarak gerçekten bir standart haline gelmiştir. Ortaöğretim döneminde ve lise sürecinde bu kaliteli eğitim malzemeleri, resim kabiliyetin ortaya çıkarma konusunda önemli bir altyapıya destek vermeye devam etmektedir.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Ziynet K Müşteri
  Tesekkur ederim. Az önce ürünleri teslim aldım.paketleme için ayrıca teşekkürler.6 temmuz öğleden sonra alışveriş yapmıştım ve. Bugün teslimat gerçekleşti.tekrar teşekkürler kolay gelsin hayırlı işler.
  Yaşar Müşteri
  Siparişim hızlı ve özenli ambalajlanmış olarak elime ulaştı. Çok tesekkur ederim.
  Cihan U Müşteri
  Kargom geldi tsk ederim kac senedir sitelerden ayni islak mendili aliyorum ama boyle özenli paket ilk defa goruyorum 2 li olarak tsk ederim dogru adres guvenilir...
  Şahin biçer Müşteri
  Herşey için teşekkür ederiz Türkiye'nin bir ucundaan bir ucuna hızlı bir şekilde geldi aldiklarimiz ve özenle tek tek sarılmış böyle bir hizmet görmedim ben hiç
  Neşe T Müşteri
  11.3.2020 tarihinde ilk defa verdiğim siparişim güzel paketlenmiş olarak 12.3.2020 tarihinde elime ulaştı. Bundan sonra yapacağım alışverişlerimde de faydalanmak istiyorum. Çok teşekkür ederim.
  Gündem E Müşteri
  Merhaba bu sitenizden yaptığım 6. Alışverişim.. Paketleme de çok özen gösteriyornuz yine aynı ilgi ve hassasiyeti bu alışverişte de bekliyorum..
  Emrah P Müşteri
  Mağazanızdan daha öncede alışveriş yapmıştım. Bu alışverişimden de memnun kaldım. Güvenle alışveriş yapabileceğimiz bir firmasınız. Ürün fiyatları konusunda da gayet uygun fiyatlarınız var. Ayrıca hediyeniz için teşekkür ederim. Yorumumu yayınlarsanız sevinirim. İyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.
  Samet Y Müşteri
  Siparişlerim iki gun icinde elime ulaştı silopi'den teslim aldım kargoyu. Özenli paketleme ve özürsüz ürünler teşekkürler market paketi iyi çalışmalar kesinlikle tavsiye edeceğim bir alışveriş oldu
  ahmet ö Müşteri
  istediğim çaylar eksiksiz hızlı ve güvenli bir şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Ümmügülsüm K Müşteri
  Siparişimi teslim aldıktan sonra farklı şekilde ürün yolladığınız için telefon ile sizi arayarak eksik ürün olduğunu söyledim.telefondaki ilgili mail atmamı söyledi.ancak tekrar kontrol ettiğimde sayıca (birim olarak)eksiklik olmadığını gördüm.hem bunu belirtmek için hem de telefonda konuştuğum hanımın olumlu yaklaşımı, çözüm odaklı konuşması ve ilgi alakası için teşekkürlerimi bildirmek için yazıyorum. Her ne kadar ürün çok geç gelse de, sipariş ettiğimden farklı şekilde gelse de çözüm odaklı yaklaşımınız süper...teşekkür ederim.Hep böyle kalın....
  Melek Müşteri
  ilk defa alışveriş yaptım. önce tereddüt ettim fakat zamanında ve iyi paketlenmiş olarak geldi. teşekkür ederim.
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!
marketpaketi
Sipariş detaylarınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Kapat