alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Peluş Hayvanlar
Peluş Hayvanlar

Peluş Hayvanlar

Çocukların zaman geçirmeleri ve oynarken mutlu olmaları için birçok çizgi film karakterleri kullanılarak yapılmış oyuncaklar mevcuttur. En çok tercih edilen ve sağlıklı görülen peluş tercihleri çocuk oyuncağı olarak çokça tercih edilmektedir. Peluş oyuncaklarda daha çok hayvan figürleri kullanılmaktadır. Çocuklar daha çok sevimli bulmakta ve ellerinden hiç düşürmemektedir. Aylık bebeklik çağındaki çocuklar kadar yetişkinlere de hediye olarak özellikle sevgililerin tercih ettikleri peluş ayıcıklar piyasada özel günlerin vazgeçilmez hediyesi olarak tercih edilmektedir. Peluş hayvanlar büyükten küçüğe herkesin tercih ettiği küçükte oyuncak ve büyükte hediye olarak çok tercih edilmektedir.  

Peluş Hayvanlar Oyuncaklarının Çocuk Gelişimi İçin Önemi

Yetişkinler genellikle çocukları için peluş tercihinde bulunurlar. Çoğunlukla peluş oyuncaklara hayvan figürleri yansıtılmaktadır. Bebek, hatta çocuklar belli bir yaştan sonra büyüme evrelerinde hayvan sevgisi ile pekişmeleri, hayvanları daha iyi tanımaları bir başka bakış açısı ile çok bilinen çizgi film karakterlerinin TV kanallarında gördükleri karakterleri gerçeği yanında hissetmesi için yapılan bir çalışmadır. Çocukların yetişme evrelerinde algıları ve tanıma, yorumlama ve görsellerinin geliştirilmesi sağlanmaktadır. Bakış açılarını değiştirmede yardımcı bir etkendir. Yumuşak dokusu ile zarar verici değildir. Kopma ve çocuğun yutma gibi durumları söz konusu olmayacak kadar zararsız bir oyuncak olması sebebi ile tercih edilmektedir. Peluş hayvanlar kimyasal madde içermez ve çocuk rahatlıkla ağzına götürebilir.

 

Öncelikle çocuklar TV de izledikleri hayvanların elinde tutabilme sevinci ile dolu olurlar. Hayvanları daha rahat tanıma yavaş yavaş hayvan sevgisi ile alışma aşamaları yaşamaktadırlar. Bazı plastik kimyasal içerikli oyuncaklar gibi zararlı içeriğe sahip değildir. Pamuksu yapısı ve sert olmayan yumuşak dış yüzeyi ile çocuklar dişleri dahi kaşınsa rahatlıkla ağzına götürebilmektedirler. Tüysüz ve pamuksu yapısı ile son derce sağlıklı bir imalatı yapılmaktadır. Çocuklar için yararsız ve yetişkinler için tatlı bir anı oluşturabilecek güzel anların hediyesi olarak bayanlara verilen birer oyuncaktır. Kimyasal renklendirici yoktur ve kolay kolay plastikteki gibi çıkmaz. Kolaylıkla renkli tercih edilebilmektedir.

 

Peluş Hayvanlar Oyuncaklarının Temizliği

Yüzde yüz pamuk içeriklidir. İçi elyaf dolgulu ve temizliği kolaydır. Eğer sesli mekanizması yok ise rahatlıkla çamaşır makinasına atılıp yıkanabilmektedir. Renklerde yıpranma ve solma olmaz. Kolay temizliği mevcuttur. Kirlenince peluş hayvanlar üzerinde yıkanabilecek ısı derecesi mevcuttur. Belli bir sürede kurur ve her kirlenmeden sonra kolay yıkanabilmektedir. Çocuklar kolaylıkla oynayabilir. Tozlanma ve kirlenme halinde çok rahat temizlenebilir.

 

Temizliği kolay ve kullanımı zararsız, yüzde yüz pamuk içeriklidir. Farklı boyutlarına göre fiyatları değişmektedir. Bazıları ses mekanizması ile ses çıkarabilir yapıdadır. Bazılarının içi sadece elyaf doludur. Yıkamadan sonra kolay kuruma sağlar. Tekrar tekrar yıkanabilir ve kuruyabilir. Uzmanlarda sağlıklı bir oyuncak olması sebebi ile tercih edilmesini önermektedir.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!