alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Peluş Oyuncak
Peluş Oyuncak
12

Peluş Oyuncaklar

Oyuncak, bir çocuğun gelişim sürecinde o çocuğun hareketlerine düzen getiren, çocuğun gelişimine ve hayal gücüne katkıda bulunan oyun malzemesidir. Oyuncaklar önemlidir çünkü oyuncak bir oyunun en temel ve en önemli malzemelerindendir. Peluş oyuncaklar da oyuncak dünyasında önemli bir yere sahiptirler. Neredeyse her çocuğun mutlaka peluş bir oyuncağı vardır.

Büyük Peluş Oyuncaklar

Gelişen teknoloji ve ilerleyen oyuncak sektörüyle birlikte oyuncak çeşitliliği de oldukça artmış durumdadır. Öyle ki inanılmaz oyuncaklar mevcuttur. Ancak ne kadar çok çeşit olursa olsun peluş oyuncaklar çocuklar için ayrı bir yere sahiptirler. Çünkü peluş oyuncaklar bir çocuk için en başta çok iyi bir arkadaş olurlar. Çocuğun hayal dünyasında en yakın arkadaşlardan biri olan bu oyuncaklar sayesinde, çocuk hayal kurar ve kendisini daha iyi ifade eder.

Ayrıca çocuklar içine en güzel eylemlerden biri de sarılmaktır ve peluş oyuncaklar sarılmak için harika bir tercihtir. Yumuşacık dokularıyla ve sıcacık tüyleriyle peluş oyuncaklar  bir çocuğun en çok sarıldığı oyuncaklarındandır. Bu nedenle çocuğun oyun ve hayal dünyasında peluş bir ayının ya da peluş bir köpeğin yeri daima ayrıdır.

Ucuz Peluş Oyuncaklar

Çocuk dünyasında oyun kurabilmek oldukça önemlidir. Mesela bir evcilik ya da doktorculuk oyunu bir çocuğun rol yapma ve taklit yönünü geliştirir. Bu tarz oyunlarda baş kahramanlar genelde peluş oyuncaklardır. Öyle ki evinde doktor olmuş bir çocuğun baş hastası her daim bebekleri ya da peluş oyuncakları olur. Ayrıca peluş oyuncaklar çocuğun kurduğu pek çok oyunda her daim yer alan ürünlerdir. Çocuk ister tek başına oynasın isterse arkadaşlarıyla oynasın peluş oyuncaklar o oyunun her daim kahramanıdırlar. Bundan dolayı ucuz peluş oyuncakları binbir çeşit ve modelleriyle sitemizden satın alıp çocuğunuzla güzel bir oyun ortamı kurmak için adım atabilirsiniz.

Ucuz Peluş Oyuncak Fiyatları

Ucuz peluş oyuncaklar sadece çocukların değil ebeveynlerin de en sık tercih ettikleri ürünlerden biridir. Çünkü ebeveynler hem uygun fiyat sebebiyle hem çocuklarının odalarını peluş ayılarla, bebeklerle veya peluştan bir köpekle süslemek için bu oyuncakları tercih etmektedir. Bu sayede hem çocuğun hayal dünyasını hem de çocuğun kendine özel olan o harika odasını sımsıcak bir atmosfere dönüştürürler. Tüm bunların yanı sıra peluş oyuncaklar bir çocuk için en iyi uyku arkadaşlarıdır. Öyle ki bir çocuğun uyku sürecinde, bir uyku arkadaşı edinmesi oldukça yararlıdır.

Çocuklar o uyku arkadaşı sayesinde çok daha güvenli ve huzurlu bir şekilde uykuya geçiş sağlarlar. Böylesine sevimli bir uyku arkadaşı, peluş bir ayıcıktan başka kim olabilir? Bu kadar çok fayda sağlayan ve çocuğun dünyasında özel bir yere sahip olan peluş oyuncaklar, çocuğun yaşına ve çocuğun zevklerine göre seçilmelidir. Çocuğun en sevdiği bir hayvan figürü ideal bir peluş oyuncak tercihi olabilir. Ya da çocuğun sevdiği renklere göre sevimli bir peluş oyuncak edinilebilir. Önemli olan çocuğun o oyuncağı sevmesi ve o oyuncağı minik hayal dünyasına dahil etmesidir. Hem ebeveynlerin hem de çocukların sevdiği bu oyuncakları uygun fiyatlarda sitemizde bulabilirsiniz.

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Naci Müşteri
  4. kez alışveriş yapıyorum ve her defasında yurtiçi kargo ile sorun yaşıyorum. Siz hemen kargoya veriyorsunuz kargo 2 günde zor getiriyor.
  Durmuş A Müşteri
  ürünleri çok güzel paketlemişsiniz teşekkür ederim, lütfen yurtiçi kargo ile çalışmayın
  Fatih Ö Müşteri
  ilginize çok teşekkür ederim.
  Neslihan k Müşteri
  Bebegim icin vermis oldugum siparisler kisa surede elime ulasti. Siparisleriminden yola cikarak bebek bezi hediyesi ile geldi siparislerim. Ilginize cok tesekkur ederim.
  Necla Müşteri
  SAYIN MARKETPAKETİ, Göndermiş olsugunuz siparişimizi aldık cok tesekkur ediyoruz.Benim tesekkur etmek istediğim konu urunlere gostermiş oldugunuz titiz bir sekilde ambalajlama sekli .Senelerdir bu sektorde cesitli firmalardan kargo paketi almaktayım sizin kadar titiz bir sekilde strechleyen olmamişti.Sadece Abc ult.cam.sularını kargo koliyi ters bir sekilde nakil ettiği icin kapaklarından kenarlara sızıntı yapmıştı.Başkada bir sorun yoktu. Bu vesileyle hayırlı işler dileriz.
  Tugce K Müşteri
  kargom iki gün gecikti ama ürünlerim eksiksiz bir şekilde çom güzel paketlenmiş olarak geldi. Teşekkürler
  Harun B Müşteri
  Kalitenizi bozmadan devam edin lütfen sizlere teşekkür ediyorum.sizlerden cok memnunum
  Raif E. Müşteri
  Kargo sorunsuz bir şekiklde geldi, tşk ederim. Kolay gelsin.
  MUSTAFA A. Müşteri
  SİPARİŞ VERMİŞ OLDUĞUM ÜRÜNLER ELİME SORUNSUZ ULAŞTI FİRMANIZA TŞK EDİYORUM AYRICA HEDİYE OLARAK DA BİR ÜRÜN FAZLA GÖNDERMENİZ İÇİN SİZE AYRICA TŞK EDİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
  Tamer Y Müşteri
  Siparişi hemen getirdiler, bizde yola çıktık. Kurban bayramınızı kutlar, sağlık ve afiyetler dileriz.
  Namık O Müşteri
  Teslim aldığım bardaklardan birisi özürlüydü. Fotosunu çekip 1 adet bardak istedim. Kibar bir şekilde karşılayıp yerine 1 bardak yolladılar. Talep etmediğim halde tabağınıda yolladılar. Teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
  Hasan Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  nevin ibrahimoğlu Müşteri
  fiyatlarınız gerçekten çok uygun hızlı kargo ve teslimat için teşekkürler %100 güvenli alışveriş
  Doğan Şahin Müşteri
  İlk defa sipariş verdim. bir gün içinde Mersin'e geldi. paket de ürünler de tam tarif edildiği gibiydi.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!