alt alt alt
FİLTRELE
TÜM MARKALAR
FİLTRE SEÇENEKLERİ
FİYAT ARALIKLARI
Peluş Karakterler
Peluş Karakterler

Peluş Karakterler

Peluş karakterler küçük, büyük herkesin adeta sevgilisi olmuştur. Geçmişimize baktığımız zaman çocukluk dönemlerinizde mutlaka sahip olduğunuz bir adet bile olsa peluş oyuncağınız vardır. Küçük çocuklar için uyuma arkadaşı ve oyun arkadaşı olabilir. Küçük çocuklar ya da büyükler bile hala peluş oyuncak sevip onlarla beraber uyumak ister. Peluş oyuncakların büyükler için daha en fazla kullanılan çeşidi ayıdır. Hem eşinize, hem sevgilinize, hem de çocuğunuza almış olduğunuz peluş karakterler tam anlamıyla bir mutluluk deposu olacak ve kesinlikle diğer hediyelere oranla daha fazla mutlu edecektir. Peluş oyuncağın kullanım oranlarına bakacak olursak kız çocukları için yaygın bir kullanım oranı vardır. Erkeklerden ziyade kızlar daha fazla peluş severler.

 

Peluş Karakterler Ve Çeşitleri

Peluş oyuncak, içerisinde pamuk ve dış yüzeyi kadifeyle kaplı yumuşak bir malzemeyle kaplı bir eşyadır. Günümüzde çok sevilen oyuncak türlerinden olmasından dolayı bu kadar fazla talep görmesiyle birlikte peluş karakterler üreten birçok firma ortaya çıkmıştır. Hemen - hemen her oyuncak mağazasında mutlaka peluş oyuncağa denk gelmeniz mümkündür.

 

Peluş oyuncak genel olarak hayvan figürlerinden yapılır ancak en çok tercih edilen bunlar değil çizgi film kahramanlarından elde edilen peluş oyuncaklarıdır. Bunlardan bazıları ve en çok satılan peluş oyuncaklar; Disney ürünleridir. Disney ürünlerinden Piglet karakteri pembe renkte olması dolayısıyla kız çocukların için ideal ve şirin bir oyuncaktır. Winnie The Pooh bir ayı çeşididir ve sarı ve kırmızı detayları vardır. Tiger bir kaplandır ve siyah turuncu renkleriyle bezenmiş yine çok güzel bir oyuncak çeşididir. Bunların dışında Pepee, Şirinler ve Disney dışında kullanılan ve yaygınlığını koruyan peluş oyuncaklardır.

 

Peluş Karakterler Nasıl Temizlenir

Peluş karakterler çocuklarınızın her zaman elinde olan ve çocuklarınızın yakınında olan bir oyuncaktır evinizde oluşan tozlar çocuklarınızın peuş oyuncaklarınıza da gelebilir. Bu yüzden peluş oyuncakların düzenli olarak yıkanması gerekmektedir. Peluş oyuncakları makineye atmak yerine elinizde yıkamanız hem kimyasal kullanmamanız açısından daha sağlıklı olacaktır. Yıkanacak peluş oyuncaklar iyice ıslatılmalıdır ıslatma işlemi bittikten sonra içinde yıkanacak poşete peluş karakterler koyulur ve poşetin içine bir miktar su ekleyin.  Daha sonra poşetin içine kabartma tozu eklenerek poşeti iyice bağlanır poşeti bağladıktan sonra yukarı aşağı olarak çalkalama işlemine başlayabilirsiniz eğer dilerseniz poşetin içine daha iyi temizlenmesi ve mikropların daha iyi kırılması için sirke ekleyebilirsiniz. Peluş karakterler oyuncaklarını kurutma makinesine atmamalı ve kendi imkanlarınızla balkonda, çamaşır askısın da kurutmalısınız.

 

Peluş oyuncaklar küçük büyük herkesin sevgilisi olduğu gibi peluş oyuncak hediye alan herkes kesinlikle çok mutlu olacaktır. Özellikle sevgililer gününde alınması gereken en tatlı hediyelerden bir tanesidir. Romantik bir hediye almak isterseniz romantik hediyenizin yanında peluş oyuncak adeta tamamlayıcı olacak ve hediye ettiğiniz sevgilinizi ve eşinizi çocukluk zamanlarına götürecek ve onu yanından ayırmayacaktır. Peluş oyuncağı birisinin kalbini kırdığınız zaman, doğum günlerinde, yıl dönümü ve sevgililer günü gibi özel günlerde hediye etmeniz hem karşınızdakini mutlu edecek hem de onunla beraber sizde mutlu olacaksınız.

 

AVANTAJ PAKETİ
MÜŞTERİ YORUMLARI
  Musa K Müşteri
  Bu firmadan 1 kere alışveriş yaptım ürünlerimi zamanında gönderdiler teşekkür ederim
  Onur K Müşteri
  Hızlı, sorunsuz bir alışveriş oldu. Özellikle Ankara içi alıcılar için çok avantajlı olduğunu düşünüyorum. Kargo firmalarına bulaşmadan doğrudan teslimat yapılmakta.
  Emre Ö Müşteri
  Ürün ertesi gün adresimize ulaştı, gerçekten ürünün sayfasında yazıldığı gibi hızlı gönderi yapıldı, satın alma aşamalarında maille bilgilendirme yapıldı. tşk...
  Emre M Müşteri
  Ankara'da oturduğumuzdan aynı gün elimize ulaştı. Bir sıkıntı yaşatmadı ayrıca ürünler yeni tarihli korkmadan alış veriş yapabilirsiniz. Markete de teşekkür ederim selametle
  Öner S Müşteri
  Bir önceki mesajımdaki serzenişimi firma dikkate almış ve anında telefon ile sorunumu çözmüştür. Kendileri piyasada görebileceğiniz en dürüst firmalardandır. Büyük bir güvenle alışveriş yapabilirsiniz
  Dilek F Müşteri
  fiyatlar uygun,güvenilir bir site.tavsiye ederim
  Handan Y Müşteri
  Kedi maması satın aldım,aynı gün kargoya verildi,ürün çok iyi ambalajlanmış şekilde elime ulaştı.Teşekkür ederim.
  HASAN Ö Müşteri
  Güvenerek alışveriş yapılabilecek bir site. İlgili ve alakalılar. Zamanında teslimat yapıldı. Yetkililerine teşekkür ediyorum.
  Mehmet Y Müşteri
  gerçekten ürün elime çok hızlı bir şekilde eksiksiz ulaştı firma yetkililerine teşekkür ediyorum.Güvenilir bir site.
AVANTAJI YAKALA Ücretsiz olarak e-bülten aboneliğinizi başlatarak yeni
kampanya ve ürünlerimizden anında haberdar olun!